Bekimi më i madh në jetën e Klajdi Harunit

Kur vjen puna tek jeta private dhe familja ai ka qenë gjithnjë shumë i rezervuar. Sa herë që flitet në media për Klajdi Harunin, gjithnjë i referohet projekteve të tij muzikore duke qenë se në anët e tjera ai përpiqet të jetë sa më hermetik.

Me rastin e ditëlindjes ai na ka prezantuar për herë të parë me babain e tij, Skënder Haruni. Ai shfaqet hipur mbi tavolinë ku duket se po e shijon shumë atmosferën e krijuar sic duket në foton që Klajdi ka publikuar.

“Nuk ka bekim më të madh në jetë sesa të jem djali yt…Edhe 100 vjec BABA, sa më shumë shëndet me shpirtin plot dhe i rrethuar nga njerëz që të duan.”,- shkruan këngëtari.

Share With:
Translate »
795 Views