Belen Rodriguez, një nënë seksi edhe në kuzhinë

Shpesh personazhet e njohur i mendojmë se bëjnë një jetë prej princeshash për shkak të ardhurave të mira që ua mundësojnë. Dhe të gjitha gratë i kanë “zili” që nuk bëjnë punë shtëpie. 
Por ja që Belen Rodriguez, modelja e njohur dhe seksi i thyen të gjitha mitet. Ajo është një zonjë shtëpie që gatuan drekën gjatë pushimeve ndërkohë që i biri, Santiago pret me padurim të shijojë nga duart e mamit.
Nuk e dimë me saktësi nëse Belen ka dashur thjesht të bëjë një foto të tipit “pa mendje” por dimë se si çdo nënë dhe ajo dhuron shumë dashuri. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
795 Views