Belen Rodriguez sjell në jetë vajzën, ndan fotot e para dhe emrin e saj

Belen Rodriguez ka sjellë në jetë vajzën e saj, mbrëmjen e kaluar. E bija u quajt Luna Marì dhe është fëmija i parë me partnerin aktual, Antonino Spinalbese.
Më e luktur se kurrë, njoftimin modelja e dha në Instagram, ndërsa pas saj shkroi dhe partneri që e falenderon për gjithçka ka kaluar.
Mbrëmja kur Luna Mari erdji ne jetëishte speciale për vetë faktin se luhej finalja e Europianit nga ku doli fituese Italia./revistawho.com

 

Share With:
Translate »
178 Views