Besi bën blerjet e fundit për vogëlushen

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar ditët e fundit të pritej së ëmbël. Para disa ditësh Xhensila postoi në Instaram dhomën e bebes që pritet të vijë në jetë dhe është për tu thënë se ishte fantastike. Por as Besi nuk ngelet mbrapa edhe ai e ka treguar sesa i përkushtuar është. Së fundmi është fotografuar duke bërë blerjet e fundit para se të vijë në jetë vajza e tyre.

Share With:
Translate »
766 Views