Besi dhe Ajka jo vetëm shokë të ngushtë, por edhe copy-paste

Bes Kallaku, është një nga figurat publike shumë të komentuara, si nga ana profesionale por edhe private.

Jemi mësuar vazhduar ta shohim gjithmonë krah bashkëshortes së tij, Xhensilës.

Besi, këtë herë e tradhëtoi Xhensilën me vajzën më të bukur për të, Ajkën.

Babë e bijë publikuan një fotografi ku përçojnë shumë dashuri tek të gjithë.

Share With:
Translate »
91 Views