Besi kthehet në shtëpi dhe ka disa fjalë të ëmbla për Ajkën

Bes Kallaku është ndër emrat më të komentuara të momentit për jetën e tij private.

Dashurinë për vajzën e tij shpesh herë e tregon në rrjete sociale me fjalë që padyshim burojnë nga zemra.

Ai para pak minutave ka postuar disa imazhe të reja me vajzën dhe poshtë saj ka shkruar:

“Vjen Prandvera prej syve t’tu!!! O lul’e bukur e gjakut tim!”

Mesa duket nga pamjet, Besi gjendet në shtëpinë e tij ndërsa shpresojmë që dyshja të ketë gjetur paqe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Share With:
Translate »
44 Views