Meghan Markle i del në mbrojtje Kate Middleton

Meghan Markle duket se po përpiqet të korrigjojë marrëdhënien e saj të prishur me Princeshën Kate, me një ekspert mbretëror që pretendon se ajo “ka kontaktuar disa herë”.

Princesha e Uellsit është përfshirë në një skandal Photoshop pasi fansat vunë re “gabime” me një foto të ëmbël familjare që ajo publikoi në Ditën e Nënës. Kate buzëqeshi së bashku me tre fëmijët e saj në foto, por fansat ishin të bindur se ajo ishte ndryshuar dhe nxituan në rrjetet sociale për të ndarë teoritë e tyre.

Princesha Kate më pas pranoi se e kishte redaktuar foton dhe kërkoi falje për shkaktimin e ndonjë “konfuzioni”. Tani, autori mbretëror Tom Quinn ka thënë se Meghan po përdor kaosin si mundësinë e saj për të kontaktuar Kate. Ai tha për The Mirror: “Meghan ka kontaktuar disa herë përmes kanaleve të pasme me Pallatin Kensington në përpjekje për të parë nëse ka ndonjë shans për të pasur marrëdhënie më të mira me Kate. Kjo është padyshim pjesërisht sepse Meghan është vërtet e shqetësuar për shëndetin e Kate, por ajo sheh gjithashtu një shans për të humbur imazhin e saj përgjithmonë të zemëruar ndaj mbretërve.”

Megjithatë, është e paqartë nëse përpjekjet e Meghan për një ribashkim do të shpërblehen. Tom shpjegoi: “Kate nuk do të dojë të shihet për të refuzuar këto propozime, por ajo do të marrë këshilla.

“Ndjenja në Pallatin Kensington është se nëse përpjekjet e Meghan për të zgjatur një degë ulliri mirëpriten, ajo thjesht do të rihapë plagët e vjetra.” Komentet e tij vijnë pasi një ekspert tjetër i kërkoi Meghan të fliste në mbrojtje të kunatës së saj.

Share With:
Translate »
36 Views