Besojeni ose jo, dado e djalit të Jonida Vokshit, qenka aktorja e famshme shqiptare

E ftuar tek emisionin ‘E diell’ në ‘Top Channel’ Monika Lubonja rrëfen gjerë e gjatë për jetën dhe karrierën e saj.

Gjatë intervistës aktorja ishte surprizuar nga shume mike të saj, njëra ndër ato ishte edhe Jonida Vokshi

Ajo përmes një video mesazhit shprehet se “Moj Monika moj vajze, çfarë bën aty kur ke një detyrë të rëndësishme për të bërë, ja ku erdhe momenti qe të marrin vesh të gjithë se Monika është dadoja e djalit tim”.

Kurse aktorja është përgjigjur ne një mënyrë tjetër “Ti e di qe edhe për ty jam një mama, por mbaje premtimin të vijë të bëhem jo vetëm babysitter i djalit por edhe i burrit tënd”.

Ndiqeni për në link për më shumë.

Share With:
Translate »
27 Views