Beyonce rikrijon këtë foto me binjakët në krahë, dhe është kaq madhështore

Erdhi më në fund fotoja që prisnim të gjithë. Beyonce pozon para aparatit me dy binjakët e saj në një mujorin e tyre, në një foto madhështore ndërsa po i mban në krahë. Format e saj janë për tu admiruar pasi i është rikthyer menjëherë formës trupore perfekte. Ajo që na ra në sy, është sfondi pas dhe vello e Bey-t janë të njëjta me foton me të cilën lajmëroi shtatzaninë. Cfarë ka dashur të thotë vallë?

Share With:
Translate »
912 Views