Beyonce, pas lindjes së binjakëve, uau çfarë mami!

Ajo solli në jetë vetëm dy muaj më parë binjakët Rumi dhe Sir me bashkëshortin Jay Z. Por tashmë Beyonce nuk na fsheh asgjë nga pesha e fituar duke treguar trupin e saj pas lindjes në disa foto në Instagram. Këngëtarja 36-vjeçare pozoi me një palë pantallona rozë,  ku tregon të pasmet e saj me të cilat bëri miliona fansa me suksesin e hitit të Destiny’s Child, “Bootylicious”. Me foto me plot ngjyra, ajo shfqet me një këmishë mëndafshi blu me rozë. E mrekullueshme Beyonce!

 

 
 

Share With:
Translate »
1069 Views