Kardashianet shqiptare, ja si dukeshin 15 vite më parë…

Fansat e kanë të shumtë, kjo për shkak të aspektit profesional, pra asaj që ofrojnë në skenë, por edhe për shkak të simpatisë që i karakterizon. Ato ngjajnë aq shumë dhe janë aq të ndryshme në të njëjtën kohë. E vështirë do ishte të gjenim kush është më e bukura.
Motrat Vjollca kanë postuar disa herë foto nga fëmijëria dhe ajo e festivalit ku ishin të dyja konkurrente ka bërë xhiron e rrjetit. Këtë herë ishte Jori, mbesa e tyre e madhe që zbuloi disa foto të shkrepura 10 dhe 15 vjet më parë. Marinën dhe Luanën mes të gjitha Vjollcave do t`i gjeni lehtësisht.

  

 

Share With:
Translate »
889 Views