Bie nga kati i gjashtë, kalimtarët shpëtojnë djaloshin

Kalimtarë të rastësishëm kanë parë një djalë që ishte duke rënë nga ballkoni i shtëpisë së tij.

Menjëherë ata kanë nxituar që t’i vijnë në ndihmë atij duke marë një batanije dhe janë bërë bashkë për të pritur fëmijën.

Fatmirësisht ai ka shpëtuar vetëm me disa thyerje të kockave, por rënia mund të ishte fatale.

Share With:
Translate »
463 Views