Big Basta: Djali im do të jetë 100% futbollist i Kombëtares në të ardhmen

Reperi i famshëm shqiptar, Big Basta, teksa ishte i ftuar në Top Arena mbrëmjen e kaluar, zbuloi pasionin e madh të të birit për futbollin. Ai tha se e ka të sigurt se djali i tij do të jetë në të ardhmen futbollist i Kombëtares.

Biseda në studio:

Alesia Bami: A do të jetë djali yt futbollist i Kombëtares?\Big Basta: Po 100%, ose i Kosovës ose i Zelandës së Re, ai do të jetë i Shqipërisë, ai ka qejf në sulm, por edhe mesfusha i pëlqen shumë.

Kujtojmë se Big Basta dhe Vesa Luma e kanë ndarë jetën mes Shqipërisë, Kosovës dhe Zelandës së Re, aty ku kanë jetuar për disa vite.

Share With:
Translate »
34 Views