Nepsi i Sarës në shtatzani nuk është edhe aq i çuditshëm

Sara Gjordeni është ndër ish banoret më të komentuara në media rozë dhe jo vetëm.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale duke i mbajtur të informuar ndjekësit e saj deri në detajin e fundit.

Së fundmi ka publikuar një lëng portokalli dhe poshtë saj ka shkruar;

“Kur me pyesin per neps”

Sara dhe Bardhin janë në pritje të një vajze,.

Share With:
Translate »
51 Views