Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por të ketë harruar një detaj?

Miliarderi Bill Gates shfaqet për herë të parë në publik, pas lajmit të divorcit me Melindën. Ai u fotografua në Manhattan, rrugës për në restorantin e njohur Midtoën me vajzën e saj Phoebe 18 vjeçe, të dashurin e vajzës dhe me disa roje sigurie. Themeluesi i Microsoft, 65 vjeç, u shfaq i veshur casual, me një këmishë me mëngë të shkurtra, pantallona të zeza, dhe me një maskë që e mbante në duar.

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është unaza e tij e martesës që Bill Gates e mban akoma në gishtin e dorës së majtë. Thua të ketë harruar ta heqë? Apo Bill do t’i përcjellë diçka Melindës? Sidoqoftë çifti thuhet të jetë ndarë me mirëkuptim dhe Bill nuk duket dhe aq i lënduar. Fotot janë shkrepur të shtunën.

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

Ndërsa mbërritën që të premten në Manhattan me avionin e tij privat.

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

Bill, dhe Melinda 56 vjeçe vendosën të divorcoheshin pas 27 vitesh së bashku. Çifti ka tre fëmijë: Jennifer, 25, Rory, 21 dhe Phoebe, 18 vjeçe.

Bill Gates për darkë me vajzën dhe të dashurin e saj, por

*Tiranapost.al.

Share With:
Translate »
349 Views