Binjakët e Enrique Iglesias shtatë muaj pas lindjes, ja si duken vogëlushët

Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë një prej çifteve më të njohur të showbizit, të cilët kanë një histori të gjatë dashurie prej 17 vjetësh.

Por vetëm në janar të këtj viti me lindjen e binjakëve ata kurorëzuan dashurinë e tyre. Shtatzënia e Anna-s është mbajtur larg vëmendjes së medias dhe publikimi i lindjes së binjakëve më atë në fotove në Instagram ishte një surprizë për të gjithë.

1

Çifti i njohur nuk poston shpesh foto të vogëlushëve me fytyrë, por kësaj radhe kanë vendosur të na surprizojnë. Ka qenë Anna, ajo që ka postuar dy foto të vogëlushve Lucy dhe Nicholas, që janë bërë shtatë muajsh. Të dy të veshur me fanellën e Spanjës ata janë të adhurueshme.

Untitled-7

aba

Share With:
Translate »
730 Views