Blake Lively-t, shtatzënë, nuk i bëjnë më rrobat kështu që u bë ~kreative~ dhe i rimodeloi ato

Mbretëresha e modës, Blake Lively, po përpiqej të vishte diçka nga veshjet para-shtatzënisë, tani që ka barkun e rrumbullakosur dhe gjeti një mënyrë kreative për të zgjidhur problemin. Aktorja veshi një fustan dhe një fund në të njëjtën kohë.

35-vjeçarja, e cila është në pritje të fëmijës së saj të katërt me bashkëshortin Ryan Reynolds, postoi për dilemën e veshjes në Instagram.

“Kur fundit nuk i mbërthehet zinxhiri dhe kur fustanit nuk i kapen kopsat, vishini të dyja bashkë. Kush tha që dy ‘gabime’ nuk sjellin një të ‘duhur’?”

Dhe në fakt, nga fotoja, duket sikur asgjë nuk shkon keq me foton. Fundi + fustani, të dy gjysmë të mbërthyer dhe kombinuar me perlat në qafë, duken çuditërisht mirë!

Blake Lively-t, shtatzënë, nuk i bëjnë më rrobat

Blake njoftoi se ishte në pritje të fëmijës së saj të katërt në shtator 2022 kur mbërriti në samitin e “Forbes Women in Power” në New York. Që atëherë ajo ka postuar disa herë në Instagram për shtatzëninë e saj, në formën klasike të Blake Lively, gjithnjë me humor.

Ryan Reynolds dhe Lively u martuan në vitin 2012 pasi filluan lidhjen në vitin 2011. Çifti ka tre vajza: James, Inez dhe Betty.

Share With:
Translate »
67 Views