Beckham në ndeshjen e djalit por tifozët e detyrojnë të largohet nga…gardhi

Çfarë nuk bën një prind për të marrë pjesë në një ndeshje futbolli të fëmijës së tij dhe nuk ka asnjë ndryshim edhe kur prindi në këtë rast është David Beckham.

Ish-mesfushori i Anglisë dhe Manchester United sfidoi shiun dhe motin e keq për të ndjekur debutimin e djalit të tij Romeo me fanellën e Brentford B në një ndeshje të “London Senior Cup” kundër Erith & Belvedere.

Beckham në ndeshjen e djalit por tifozët e detyrojnë të

Fëmija i dytë i çiftit Beckham hyri në lojë në pjesën e dytë ndërsa të interesuar ishin edhe rreth 500 tifozë ë pranishëm në “Park View Road”.

Beckham në ndeshjen e djalit por tifozët e detyrojnë të

Në momentin kur kërkesat për foto dhe shtrëngime duarsh u bënë të bezdisshme për David, ai kaloi një gardh rrethues dhe u alrgua nga tribuna. Shikojeni veprimin e pabesueshëm të “Spice Posh”.

Beckham në ndeshjen e djalit por tifozët e detyrojnë të

Beckham në ndeshjen e djalit por tifozët e detyrojnë të

 

Share With:
Translate »
59 Views