Blendi Fevziu feston ditëlindjen, surprizën më të bukur e merr nga familja

Blendi Fevziu përmes televizionit gjithmonë na ka njohur me anën e tij profesionale dhe tepër aktiv në çështjet kryesore të cilat preken ndjeshëm në ‘Opinion’. Ai është tepër aktiv edhe në profilin e tij në Instagram, i cili poston shpesh video e foto të jetës së tij larg televizionit, një pjesë të madhe e zënë udhëtimet në vende të ndryshme të botës dhe aventurat e reja për të

  Sot ai ka festuar ditëlindjen e tij të 49-të, e familja e tij është kujdesur në detaje për surprizën e festën që i kushtuan babait të familjes. Bashkëshortja e vajzat e tij dhe atmosfera e krijuar të mbushin zemrën plot.

Në fotot e postuara e vogla e familjes mbante në duar tortën e Blendi ishte gati për të shuar qirinjtë. Kaq dashuri dhe lumturi në një foto që një zonjushë e vogël mund të krijojë në një ditë kaq speciale.

Share With:
Translate »
1133 Views