Blerina do të bëjë foto por nuk e lë e bija

Dietologia shqiptare Blerian Bombaj është përballur me një surprizë pasi ka parë foton e saj. Siç bëjnë të gjitha dashamirëset e fotove, teksa Blerina po pozonte gjithë delikatesë, e bija e saj i ka ngritur “kurth”. Vogëlushja ka marrë atletet në dorë dhe i ka vënë pranë saj. “Pozo ti gjithe delikatese, ja si ta punojne prapa kraheve”, shkruan Blerina teksa ka ndarë me të gjithë foton. /newsbomb

Share With:
Translate »
772 Views