Blogerja e njohur uron të ëmën për ditëlindje me foto nga fëmijëria, video nga atmosfera

Chiara Ferragni, blogerja e njohur mbi çështjet e modës së shpejti do të bëhet nënë. Dhe sot, në një ditë të veçantë për të, ajo uron të ëmën me foto nga fëmijëria ku ajo mbishkruan: “Të bërit nënë së shpejti, më bën ta dua dhe ta adhuroj më shumë nënën time. Gëzuar ditëlindjen frymëzimi im më i madh!”.

Por nuk ka mjaftuar me kaq. Chiara ka ndarë me ne edhe një video nga atmosfera e ditëlindjes të së ëmës. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1102 Views