Bora na tregon si duket Sara në ditët e fundit të shtatzanisë

Sara Hoxha dhe Bora Zemani janë bërë bashkë, sigurisht për “Dancing with the stars” duke punuar për detajet e fundit. Ka qenë Bora ajo që ka publikuar një foto nga provat ku shfaqet krah Sarës dhe shkruan se të dyja i përkasin shenjës së Bricjapit. Moderatorja bën të ditur se dikush i ka thënë që ky është viti i Bricjapit dhe në fakt ka të drejtë. 3 muajt në vazhdim Bricjapët pritet të kenë sukses, ngritje në karrierë e të ardhura të mira ekonomike. Pra 3-mujorshi i ardhshëm i Bricjapëve do jetë i fokusuar tek karriera e suksesi dhe këtë duan edhe Sara e Bora me “Dancing with the stars”, që për herë të parë vjen në ekranin e Top Channel.

Share With:
Translate »
93 Views