Bora Zemani pozon me familjen e saj të madhe dhe duken të gjithë kaq të bukur

Bora Zemani është ndër personazhet më të përfolur në media rozë për jetën e saj private dhe jo vetëm.

Ajo para pak minutave ka postuar një portet të bukur familjar.

E rrethuar me njerëzit e saj të zemrës, Bora po duket tejet e lumtur.

Por, pse po e fsheh barkun në fotot e fundit?

Share With:
Translate »
43 Views