“Me zemër të ngrirë” Incidenti i Xhensilës dhe Ajkës me pushime që trembi këngëtaren

Xhensila Myrtezaj ditë me parë ka njoftuar ndjekësit se ka filluar pushimet.

Pas një sezone të ngarkuar këngëtarja ka gjetur kohën për veten duke i kaluar disa ditë pushimi me fëmijët e saj, shkruan “Kosovarja”.

Teksa ajo me vajzën Ajkën futen në pishinë bashkë, shqetësohet pafund për të voglën e saj se mos i ndodhi diçka.

Andaj është shprehur “Me zemër të ngrirë”.

Share With:
Translate »
54 Views