Bora Zemani tregon operacionet e vetme që ka bërë: Arborin dhe…

Bora Zemani ka bërë së fundmi një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, ku këta të fundit i kanë bërë pyetje nga më të ndryshmet. Një prej tyre i ka shkruar: A ke bërë ndonjë operacion plastik? Je shumë e mirë. 

Bora Zemani tregon operacionet e vetme që ka bërë

“Të vetmet operacione që kam bërë në jetë kanë qenë lindja e Arborit dhe heqja e apendesitit”, është përgjigjur Bora.

Bora Zemani tregon operacionet e vetme që ka bërë

 

Share With:
Translate »
60 Views