Brenda “baby shower-it” për bebin Ejlli! Kiara dhe Luizi organizojnë festën për vajzën e tyre!

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë organizuar sot ‘baby shower’ – in e bebit Ejlli.

Në një atmosferë mjaft të ngrohtë me tematikën “Një flutur e vogël po vjen”,

Çifti ka mbledhur miqtë dhe familjarët e tyre në një festë plot argëtim.


Të ftuarit kanë ndarë pamje nga festa dhe na kanë lënë të shohim se si ka qenë atmosfera e krijuar për bebin Ejlli.

Share With:
Translate »
51 Views