Brenda ditëlindjes së djalit të Argjentina Ramosaj

Këngëtarja shqiptare Argjentina Ramosaj rikthehet herë pas here në tregun muzikor shqiptar me prodhimet e saj. Megjithëse jo shumë prezente, ajo vazhdon të jetë në vëmendjen e të gjithëve.

Ditën e djeshme, ajo ka festuar ditëlindjen e të birit Noah i cili ka mbushur 3 vjeç. Më poshtë ju sjellim foto dhe video nga atmosfera. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
633 Views