Brenda ditëlindjes së Greg, djalit të Julkës

Për Julkën sot kalendari shënon një ditë të veçantë. Para dy viteve, në datën 3 shtator ajo solli në jetë djalin e saj të dytë që mban emrin Greg. Në këtë ditë të diele, Julka ka festuar ditëlindjen e djalit të saj me familjen në ambientet e shtëpisë ku atmosfera duket mjaft e hareshme. 
Nuk e dimë se kush ishin të ftuarit e tjerë por me siguri, Pati, kushërira e preferuar e Ian (djali i madh i Julkës), nuk ka munguar. Më poshtë ju përcjellim nëpërmjet fotove atmosferën e ditëlindjes dhe tortën e bukur. Gëzuar ditëlindjen Greg! /Kids’ Time
   

Share With:
Translate »
1028 Views