Brenda ditëlindjes së tretë të binjakeve të Eni Vasilit

Tre vite lumturi për Eni Vasilin pranë vogëlusheve të saj. Sot Nikol dhe Sofi festojnë ditëlindjen e tretë dhe sigurisht moderatorja nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.

Me këtë rast mami Eni vendosi që të publikojë disa foto në rrjetet sociale, ku shihet e lumtur me tollumbace me numrin tre.

Të voglat shihen të veshura me fustan të kuq, ndërsa prindërit u kanë organizuar edhe një festë të vogël.

Tre vite lumturi për Eni Vasilin, vajzat e saj Nikol dhe Sofi festojnë

dërsa modaratorja shihet e lumtur dhe e buzëqeshur me vajzat në krahë.

3 vite më parë gazetarja u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë dy binjake me partnerin e saj Armandin.

Tre vite lumturi për Eni Vasilin, vajzat e saj Nikol dhe Sofi festojnë

Tre vite lumturi për Eni Vasilin, vajzat e saj Nikol dhe Sofi festojnë

Share With:
Translate »
53 Views