Brenda shtëpisë së Shpat Kasapit, si iu bë pritja bebushit Roel!

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur Selvija ditën e djeshme me anë të një postimi në Instagram ku ka zbuluar dhe emrin e bebit të cilin e kanë quajtur Roel.

Ditën e sotme Selvija ka vendosur të ndajë me ndjekësit se si u prit ajo dhe bebi në shtëpi pas daljes nga spitali.

Në një ambient të zbukuruar shihet Shpati teksa interpreton në piano për mirëseardhjen e djalit të tij ndërsa Selvia e mban në krahë djalin.

 

 

Share With:
Translate »
106 Views