Britney Spears bën rrëfimin delikat për fëmijët e saj

Britney Spears kohët e fundit foli për përvojën e saj aktuale të mëmësisë dhe bëri një rrëfim zemërthyes ndërkohë që e bënte këtë.

Çifti u martua në vitin 2004 dhe u divorcua dy vjet më vonë.

Britney hyri në llogarinë e saj në Instagram dhe ndau një foto të re teksa mbante një nga djemtë e saj.

“Nuk arrita t’i shikoja fëmijët e mi aq sa doja, kështu që shkoja në shkollën e tyre dhe haja drekë me ta!!! Ai thjesht donte që unë ta mbaja atë !!! Bisedat tona profesionale”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Rrëfimi vjen pasi avokati i Kevinit i kërkoi Britney-t leje për t’i lënë djemtë e tyre adoleshentë të lëviznin me të në Hawaii me kohë të plotë – këngëtarja tha po.

Një burim i brendshëm zbuloi për Daily Mail se këngëtarja Toxic “ka qenë gjithmonë një nënë e dashur dhe mbështetëse”.

Këshilltari pretendoi se Britney nuk donte që djemtë e saj të largoheshin prej saj. Ata pretenduan se Kevin e kërcënoi atë me veprime gjyqësore për “dështimin” për t’iu përgjigjur nga Spears kërkesës për zhvendosje.

Share With:
Translate »
37 Views