Çaste lumturie të Gent Zenelaj me të bijën | Video

Aktori dhe prezantuesi i emisionit “Stop” Gentjan Zenelaj ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të ëmbël. Ai shfaqet së bashku me vajzën e tij duke e përkëdhelur dhe duke kaluar disa çaste të këndshme si at dhe bijë. Krahas videos ai ka shkruar: “O Dashuri….o Dashuri…..ti je Grimca ime….Grimca ime…,”-përfundon Genti. Gjithashtu ai është baba i një djali.

Share With:
Translate »
699 Views