“Çdo mama është e kujdesshme për fëmijën e saj”! Reagon Dojna Mema pas kritikës që mori

Dojna Mema është bërë nënë për herë të parë!

Bukuroshja e ekranit publikoi më herët një video të ëmbël ku bëri me dije se tashmë ajo dhe Vlashenti sapo janë bërë prindër.

“Mirë se erdhe në botën tonë Nolan Sata”, shkroi moderatorja krahas videos së ëmbël.

Dojna publikon shumë foto dhe video të bebes së saj, ku së fundmi është ndalur edhe te kritikat që ka marrë.

Dikush i ka shkruar që nuk është e këshillueshme që bebet të mbajnë jastëk, por ja si iu përgjigj Dojna:

Më herët, Dojna ka dhënë një intervistë për “Revista Who”, ku foli për jetën e saj si dhe planet e së ardhmes.

Share With:
Translate »
107 Views