Çfarë kimie kanë Lori dhe London!

Lori Hoxha dhe Sara janë duke kaluar pushime së bashku dhe mes tyre nuk mund të mungonte dhe Londoni i vogël. Tashmë të gjithë e dimë dashurinë e pamasë që Lori ka për nipin e saj të parë, por kjo foto e postuar para pak minutash në Instagramin e blogeres e tregon më qartë. Londoni në përqafim me tezen e tij dhe duket se kaq mjafton për të zbukuruar ditën e trashëgimtares së Top Channel.‘Kohë bashkimesh’ shkruan Lori krah fotos që vlen sa njëmijë e një fjalë.

lori

Share With:
Translate »
899 Views