Chrissy Teigen, dy muaj pas lindjes: “Tutat e vjetra më bëjnë akoma“

Në muajin maj solli në jetë djalin e saj, Miles ( fëmija I dytë i modeles me të shoqin John Legend) , dhe Chrissy Teigen po i rikthehet që tani formave të veta. 32 vjecarja u shfaq me ato që dukeshin si një palë tuta të zeza sporti, por që nga sa shpjegoi ajo vetë ishin në fakt, strecet e saj të preferuara të shtatzanisë.

Duke bërë shaka, Chrissy shtoi se i bëjnë ende. Them se ca rroba nga ato të asaj periudhe janë vërtete fantastike sepse mund t`i veshësh fare mirë edhe më vonë, dhe të rrinë për bukuri, u shpreh ajo.

Këtu ka të drejtë, edhe pse na cuditi pak për hir të së vërtetës, sepse me situatën e vet financiare, nuk duhet ta ketë problem të blejë ç`ti dojë zemra! Chrissy pak më parë kishte rrëfyer në Twitter ankthin e saj për faktin që me dy fëmijët, djalin foshnje dhe vajzën Luna dy vjec duhet të udhëtonte me avion për 15 orë, por në fund, gjithcka shkoi mirë.

Share With:
Translate »
718 Views