Chrissy Teigen na prezanton me vogëlushin Miles dhe është kopja identike e të atit John Legend

Vogëlushi Miles erdhi në jetë në muajin maj dhe nëna Chrissy Teigen dhe i ati John Legend, i janë përkushtuar tërësisht atij dhe vajzës Luna.

Ditën e sotme, Miles vetëm dy muajsh pozonte i veshur me pelena, në foton e fundit të publikuar së fundmi nga e ëma Chrissy Teigen gjatë pushimeve në Bali, Indonezi.

Dhe i gjithë “Instagrami” u çmend nga ngjashmëria e tij me të atin John Legend.

 

“O Zot, ai ngjan kaq shumë me John” – shkruante një fanse.

“Johny, versioni i vockël. Sa i ëmbël!” – shkruante një tjetër person.

“Mesa duket @chrissyteigen ka sjellë në jetë klonin e John Legend. Shpresoj të jetë bekuar me të njëjtin zë si i ati” –shtoi një tjetër.

hello ladies

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Share With:
Translate »
563 Views