Çifti i famshëm do të bëhen prindër për herë të parë

Tom Hiddleston dhe e fejuara e tij, Zawe Ashton janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Një burim konfirmoi për Page Six se Ashton është shtatzënë pasi ajo u shfaq me barkun e rrumbullakosur në premierën e filmit “Mr. Malcolm’s List” më 29 qershor.

Lajmin e konfirmoi edhe stilistja Sabina Bilenko, e cila ka punuar me Ashton për të stiluar fustanin që veshi në premierë, duke iu referuar asaj si një “nënë e ardhshme”. Në fillim të këtij muaji, Hiddleston, 41 vjeç, më në fund konfirmoi se ishte fejuar me 37 vjeçaren pas muajsh spekulimesh.

Tom Hiddleston dhe Zawe Ashton - duke mbajtur një unazë të madhe në gishtin e martesës - duke mbërritur në darkën e 75-të të Çmimeve të Akademisë Britanike të Filmit në Hotel Grosvenor House në Londër. Data e fotografisë: e diel, 13 mars 2022. (Foto nga Yui Mok/PA Images nëpërmjet Getty Images)

“Jam shumë i lumtur,” tha ai për Los Angeles Times më 14 qershor, tre muaj pasi ata ndezën thashethemet e fejesës në BAFTA Aëards 2022. Në atë kohë, aktorja u fotografua me një unazë diamanti në gisht.

Kredia e detyrueshme: Foto nga Andy Kropa/Invision/AP/Shutterstock (13012050i) Aktori Zawe Ashton merr pjesë në premierën e "Lista e zotit Malcolm" në Teatrin DGA New York, në Nju Jork NY Premiera e "Lista e Z. Malcolm", New York, Shtetet e Bashkuara - 29 qershor 2022

 

Share With:
Translate »
36 Views