Çifti i famshëm po kalojnë krizë në marrdhënie, por sot kanë festë

Prej disa muajsh ai është në qendër të mediave rozë, për shkak të marrëdhënies së komplikuar me partneren e tij.  Bëhet fjalë për këngëtarin Liam Payne, i cili sot ka ndarë me fansat e tij një emocion të veçantë. Djali i tij sot mbush një vjeç, dhe Liam i ka dedikuar një urim special: “Nuk mund ta besoj që burri im i vogël; sot mbush një vjeç. Si fluturoi koha? Gëzuar ditëlindjen bir, ti je bota ime”. Liam dhe e dashura e tij, Cheryl, këto kohë janë përfolur se kanë pësuar një krisje në çift, ndërkohë që nga ana e tyre nuk ka asnjë deklaratë në lidhje me këtë çështje.

Can’t believe my little man is one today, where does the time go? Happy birthday son you’re my world🌍🐻

A post shared by Liam Payne (@liampayne) on

Share With:
Translate »
642 Views