Një dasmë dhe një fëmijë në horizont, gazetaeja shqiptare rrëfen planet e saj

ërveç emisionit që ajo vetë drejton në Super Sport Digitalb , gazetarja e njohur sportive Vilma Masha i ka të rradha daljet e saja në intervista apo programe të tjera televizive. Ajo gjithmonë ka qënë e kujdesshme përsa i përket jetës së saj private dhe nuk ka dashur asnjëherë të jetë në qëndër të vemendjes për këtë pjesë.

Por sot Vilma ishte e ftuar në emisionin “Në shtëpinë tonë” në Top Channel ku ka zbuluar shumë surpriza  në lidhje me planet e saj përsa i përket jetës private. Ajo është shprehur se tashmë pas disa vitesh lidhje ka ardhur momenti që ajo t’i jap fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë. Vilma ka treguar se e ka patur gjithmonë ëndërr që të vishte fustanin e bardhë dhe ky çast është afër.  Përveç kësaj një tjetër dëshirë e saj është që të sjellë në jetë edhe një fëmijë. Vilma nuk shfaqet shumë në intervitsa por kur e vendos të dalë na jep gjithmonë lajme kaq të bukra.

Share With:
Translate »
739 Views