Çifti i njohur do t’i japë fund lidhjes pas 1-vjetorit të djalit

Liam Payne dhe Cheryl dukeshin si çifti që do t’i shihnim gjithmonë bashkë, por duket se gjërat kanë ndryshuar për dyshen. Pak ditë më parë, qarkulloi kudo lajmi se lidhja e tyre është në krizë.

Ylli i ‘Parachute’ kalon pothuajse gjithë kohën në shtëpi duke u kujdesur për djalin, ndërsa Liam është pothuajse gjatë gjithë kohës jashtë. Duket se gjërat janë bërë aq serioze mes tyre sa ndarja është vetëm çështje ditësh.

Sipas Daily Mail, ata do t’i japin fund marrëdhënies menjëherë pasi vogëlushi i quajtur Bear të festojë ditëlindjen e tij të parë.

“Të dy janë të dëshpëruar. Do të donin që gjërat të funksiononin, por ndonjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç të gjithë do të donin.”- tregojnë burime pranë tyre.

Problemi kryesor që po çon çiftin drejt ndarjes është mungesa e prezencës së Liam-it. Sikurse u përmend më lart, këngëtari është gjithë kohës në punë dhe për Cheryl po bëhet gjithnjë e më e vështirë.

Share With:
Translate »
559 Views