Çmimet e arushëve të bebushit të Kylie-t, do ju bëjnë të ndiheni ~të varfër~

Djali i Kylie Jenner dhe Travis Scott është vetëm 5 muajsh dhe që tani ka një koleksion luksoz lodrash.

Çmimet e arushëve të bebushit të Kylie-t, do ju

PHOTO CREDITS: E! ONLINE

Kjo mund të duket si një foto e zakontë me arushë, përveç faktit që arushët kushtojnë shumë më shumë se ç’mund t’u shkojë në mendje.

Arushi Ralph Lauren ka një vlerë thuajse 700 dollarë, ai me kuadrate Enfants Riches Déprimés, kushton mbi 2000 dollarë dhe një arush Louis Vuitton, aktualisht e ka vlerën 20.550 dollarë.

Ndërsa dimë vlerat e arushëve, Kylie dhe Travis nuk e kanë bërë ende publik emrin e bebushit. Jenner, thjesht njoftoi se “ai s’do të quhet më Wolf”.

Share With:
Translate »
60 Views