Dafina hedh në gjyq ish-partnerin, tentoi të i’a rrëmbejë fëmijën?

Dafina Dauti është një këngëtare e njohur dhe e dashur nga publiku.

Vëmendje të madhe arriti të marrë duke u bërë pjesë e edicionit të parë të ‘Big Brother Vip Kosova’

Ajo e ka rrëfyer jetën private në detaje teksa ka treguar se si ish-partneri ka tentuar të i’a rrëmbejë vajzën.

E ftuar në emisionin n’ZOOM me Albina Zeneli, Dafina ka hapur zemrën dhe zbuloi se si po shkon marrëdhënia mes saj dhe babait të fëmijës.

 

Share With:
Translate »
23 Views