Daisy, vajza e Suada Sherifit, një luledele që ka vap

Ish- modelja dhe Miss Shqipëria, Suada Sherifi është nënë e një vajze që e quajnë Daisy. Në shqip, Daisy nënkupton luledele. Sot, luledelja e Suadës si duket nuk u ka rezistuar temperaturave të larta dhe është mjaftuar vetëm me pelenën veshur. Një çast të tillë e ka postuar Suada në story-n e saj. Por ajo që e bën më të veçantë gjithë këtë çast është prania e një puthjeje të madhe mbi shpinën e vogëlushes. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1295 Views