Dalin fotot, djali i Shkëlzen Berishës ishte në dasmë dhe ia ka kaluar të atit

Dasma e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha me blogeren e njohur Armina Mevlani ishte kryefjala e mediave rozë javën e shkuar. Foto dhe video të çiftit, madje edhe fjalimi përshëndetës i babait të dhëndrit vërshuan në rrjetet sociale.

Fotolajm/ Djali i Shkëlzen Berishës ishte në dasmën e

Por një nga pyetjet që u shtrua gjerësisht ishte: A ishin fëmijët që Shkëlzen Berisha ka nga martesa e parë në dasmën e tij. Mediat kanë publikua një foto që tregon se djali i Berishës ka qenë i pranishëm në dasmën e të atit.

Share With:
Translate »
71 Views