Dalin pamjet nga “babyshower”-i i Mikela Pupës ku u zbulua gjinia

Aludimet për shtatzëninë e Mikela Pupës nisën që kur postoi një foto me Efin duke treguar barkun.

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania” organizoi sot “babyshower”-in, ku morën pjesë mikeshat e saj. Njëra prej tyre ishte dhe Lediona Xheladinaj, e cila ka ndarë disa pamje në “instastory”

Gjithashtu, ka bërë publike edhe gjininë e bebit. Në videon e postuar në story nga Efi, Mikela duket shumë e lumtur kur zbulon se së shpejti do të bëhet me vajzë.

 

Share With:
Translate »
22 Views