Deizi, vajza e Suada Sherifit feston 1-vjetorin e lindjes | Video

Suada Sherifi, para 1 viti, në datë 15 shtator u bë nënë për herë të parë e një vajze që mban emrin Deizi.   

Kemi parë disa foto të Deizit por gjithsesi mami Suada ka treguar kujdes me ekspozimin e saj. 
Në ditën e saj të lindjes, Suada ka mbledhur familjarët dhe disa nga miqtë e saj për të festuar ditëlindjen e parë të së voglës. Në videon më poshtë ju sjellim emocionet nga atmosfera. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1424 Views