Video nga momenti i fishekzjarreve të ditëlindjes së Deizit, shfaq për herë të parë partnerin e Suadës

Suada Sherifi është treguar e rezervuar përsa i përket portretit të saj familjar. Na ka prezantuar pak me të bijën ndërsa për bashkëshortin e saj as që bëhet fjalë.  
Por, momenti i fishekzjarreve nga ditëlindja e parë e Deizit, na ka njpohur nga larg me bashkëshortin e Suadës. Familja duket shumë e bukur dhe urojmë të gëzojnë ngahera! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
822 Views