Deklarata e ëmbël e Çiljetës: “Ai është i dashuruar pas meje! Çdo mëngjes kërkon të më puthi…”

Ky vogëlush 4 vjeç e gjysmë është mashkulli më i rëndësishëm në jetën e Çiljetës. Në rrjete sociale shihet shpesh se ata kanë një marrëdhënie shumë të veçantë me njëri-tjetrin, jo thjesht si nënë e bir por dhe si dy shokë të mirë. Në një intervistë për “Prive” këngëtarja është shprehur se pavarësisht se duket shumë çamarrok, Fernando është shumë i lidhur pas saj.

“Ai është i dashuruar pas meje . Më thotë  në mëngjes: “O zemër të të puth pak se s’të kam puthur fare, më mori malli!”,-  dhe unë i them të shtyhet pak  se nuk dua të jetë shumë i ngjitur pas meje, dhe pse është vetëm 4 vjeç e gjysmë. Ndonjëherë e shoh dhe them: Unë e kam bërë këtë?”,- ka rrëfyer Xhilaga.

Roli i nënës është padiskutim një nga më të bukurit që mund të provojë një gruaaq më shumë kur ke një djal aq të bukur dhe të shkathët si Fernando.

Share With:
Translate »
1110 Views