Deklarata e Luana Vjollcës në “Shiko Kush Luan” habit publikun: Kam një bebe

Moderatorja dhe autorja “Shiko kush luan”, Luana Vjollca është shprehur krenare mbrëmjen e sotme që programi i saj ka grumbulluar miliona shikime në YouTube.

Luana e cilësoi “Shiko Kush LUAN” si një “bebe” të saj dhe ai ka mbushur plot 4 vjeç.

Kështu u shpreh Luana në fillim të emisionit duke habitur kapitenët dhe publikun, të cilët duartrokitën kur dëgjuan se e kishte për emisionin.

Share With:
Translate »340 Views