Deputetja shqiptare sërisht në pritje të ëmbël, çdo mandat nga një bebe

Ajo është e re në moshë dhe koha e angazhimit të saj si deputete e Parlamentit ka përkuar me kohën kur i duhej të krijonte familje.

Në vitin 2016, kur Silvi Caka ishte në mandatin e saj të parë, u bë nënë për herë të parë. Por ajo tani është në pritje të fëmijës së dytë. Pikërisht në mandatin e saj të dytë. Kushedi se çfarë do bëjë Silvi po të marrë edhe mandatin e tretë, me këtë ritëm që ka!

Share With:
Translate »
800 Views